Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
Czytali temat:
Wacław Magoń (3147 niezalogowanych)

()
Początkujacy
miałem coś napisać -coś mi w głowie świtało ,ale jak już zapomniałem sobie ,to nie szkodzi co nie??i tak jest o niczym
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
adios Blondynka,Blondyn sie zjawi a ja uderzam na market po marchewki,bo mam ochote na beta-caroten,do później
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
acha i jeszcze musze kupic mikrofale,dzieki marku za idee
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hacitta napisał:
acha i jeszcze musze kupic mikrofale,dzieki marku za idee



tylko fali nie zapomnij hacitta-tych -mikro
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Ktos tu patrze teskni za BlondynemEeee tam jak o niczym gadka to sie nie wypowiadam Pozdro!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
z racji stanu zaopatrzylem sie w kilka setek skarpetek kilka miesiecy temu; a dzis stwierdzilem ze wcielo mi conajmniej 3/4
nie mogly sie rozpuscic a mimo wszystko gdzies mi uciekaja....moze dostaly nog?
pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A mi sie dzis nawet nie chce do marketu jechac, ale pewnie bede musial
Hacitta mozna sie jeszcze wprosic komus na obiad i pozamiatane
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tragedia komp mi siadl siedze w jakiejs kafejce internetowej gdzie pelno brudasow koszmar!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
melanii napisał:
tragedia komp mi siadl siedze w jakiejs kafejce internetowej gdzie pelno brudasow koszmar!!!!!


no to uwazaj tam-nie nawidze brudasów a laptop jak masz na ładowarce to wyjmuj baterie,słonce
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
melanii napisał:
tragedia komp mi siadl siedze w jakiejs kafejce internetowej gdzie pelno brudasow koszmar!!!!!

To moze im zaproponuj prysznic i bedzie gitara
Zgłoś wpis


Bliżej nas